enru

Kaimo Sodybos

AJERYNĖ (prie Rubikių ežero)
2 gandrų sodyba Mačionių kaime, ant gražuolio Rubikių ežero kranto, ypatingai mėgiama žvejų tiek vasarą, tiek ir žiemos metu. Sodyboje dvi pirtys su priepirčiais, nedideli, bet jaukūs kambariai su patogumais. Priima ištisus metus. Laisvalaikiui: pasiplaukiojimas katamaranu, valtimis, vandens dviračiais, krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės, biliardas, teniso stalas, maudyklės, žvejyba. Kaina – 25 lt., su patogumais - 30 lt. Patogios nakvynės vietų - 60 žmonių. Pobūvių, konferencijų 3 salės: (15 vietų, 35 vietų, 80 vietų).
Mačionių k., Skiemonių sen., tel. 8 687 48 458, 8 650 21160, faks. (8~381) 47 910, ajeryne@atostogoskaime.lt, http://www.atostogoskaime.lt/krikstaponio-sodyba/
rubikiu_ez1.jpg sodyba_098.jpg


ANTEŽERIS (prie Nevėžos ežero)
BE SKUBĖJIMO, BE TELEVIZORIAUS, BE TRIUKŠMO
antezeris_4.jpg antezeris_2.jpg
Erdvus vienkiemis Antežerio kaime, ant Nevėžos ežero kranto. Sodyboje laisvi ganosi gyvuliai ir paukščiai. Tai vieta, kur galite susilieti su gamta: kūrenti laužus, meškerioti, irstytis valtimis, maudytis, iš rankos pašerti arkliuką. Nakvynei siūlome 8 vietas: klėtyje penkias vietas (2+2+1) ir kalvėje tris vietas (2+1). Nakvynės kaina 25 Lt. / asmeniui. Sodyba nepritaikyta lankytojams su gyvūnais ir mažais vaikais.
Edukacinė programa "Avelė" - kaina 400 Lt. (8 žmonės po 50 Lt.)
Organizuojame keliones po Anykščių kraštą. Sudarome turistinius maršrutus. Lydime grupes.
Antežerio k., Skiemonių sen., tel. 8 682 48 202, antezeris@gmail.com

 


BARONO VILA (prie didžiulio nuosavo tvenkinio)
Sodyba "BARONO VILA" – moderni apgyvendinimo, poilsio ir maitinimo paslaugų oazė ramioje vietoje šalia miško ir didelio privataus tvenkinio, LKTA narė, įvertinta 5 gandrais.
Sodybos viešbutyje yra 12 komfortiškų numerių, privatūs vonios kambariai. Galime apgyvendinti 30 - 50 svečių grupes. 25 vietų svečių salė, virtuvė, pirtis, kubilas ir kiemo pavėsinė. Atskiri nameliai individualiam poilsiui: 3 kambariai, 6 vietos.
Svirnas renginiams ir svečių maitinimui talpina 40 - 80 žmonių: 200 kv.m. originaliomis freskomis papuošta salė, virtuvė su duonkepe krosnimi. Čia rengiamos duonos kepimo edukacinės programos, "Barono plovo" virimo programa ir degustacija.
Aptvaruose auginame tauriuosius elnius ir danielius, Gotlando aveles. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais.
Elnio g. 12, Butėnų kaimas, Svėdasų sen., Anykščių raj. Mob. tel.: +370 698 85233 El. paštas: ruta@baronovila.lt
2013-10-19_09.21.24.jpg dsc_8744.jpg cam00292.jpg


BITĖS VILA (prie Nevėžos ežero)
Kaimo turizmo asociacijai priklausianti sodyba „Bitės vila“ įsikūrusi lietuviškos natūralios gamtos oazėje. Pro vilos langus atsiveria ramumu dvelkiantis ežeras. Čia Jūs galite atsiriboti nuo kasdienio gyvenimiško šurmulio ir nors trumpam pasidžiaugti gamtos grožiu ir gėrybėmis. "Bitės viloje" vienu metu gali apsinakvoti iki 70 svečių. Laukiame Jūsų "Bitės viloje", kuri yra tinkamiausia vieta Jūsų poilsiui ir šventėms visais metų laikais. Paslaugos: ruošiame ir organizuojame visas Jūsų šventes: jubiliejus, krikštynas, konferencijas. rengiame kultūrinius vakarus įvairia tematika, susitikimus su rašytojais, žolininkais, visuomenės veikėjais. viloje įrengta profesionali virtuvė. organizuojame transportą.
Antežerio k., Skiemonių sen., tel. 8 698 07 945, bitesvila@gmail.com, http://www.bitesvila.lt/
bites_vila_konjako_kambarys.jpg bites_vila_aplinka2.jpg
ESINA (prie Rubikių ežero)
Rubikių ežero šiaurinėje pakrantėje įrengta stovyklavietė „Esina“ (2 gandrai). Nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia 5 jaukūs nameliai, ežero pakrantėje įrengta pirtis. 3 ha plote puikiai telpa ne tik namelių gyventojai, bet ir poilsio mėgėjai su palapinėmis. Taip pat gyvenamasis namas su pobūviu sale (iki 50 asmenų). Namo antrame aukšte nakvynei įrengti 4 kambariai su patogumais (12 asmenų). Atvykus trumpesniam laikui galima pažaisti krepšinį ar tinklinį, išsinuomoti valtį, vandens dviratį ir jachtų. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Teritorija saugoma. Priimami nameliai ant ratų.
Aniūnų k., Skiemonių sen., tel. 8 686 29 344,  info@esina.lt, www.esina.lt
esina1.jpg esina7.jpg 


„4 LAZY DEERS" (Ažupiečių k.)

Ši sodyba - mažas pasaulėlis su savo saule, vėju, savo vandeniu ir šiluma, namelių langai atspindi dangų, o baseino/pasaulio krašte pasieksi mišką. Svečių name galėsite jaukiai plepėti prie spragsinčio židinio, o kvepiančiame pirties pastate Jūsų jau laukia tingiai vėjyje svyruojantys hamakai, žydrasis baseinas ir svetainės poilsio erdvė, kurioje telpa visa šeima. Mažiesiems įrengta žaidimų aikštelė kels į orą ir vers aukštyn kojomis, o vynuogių saugomas sporto aikštynas jau pasirengęs krepšinio ir teniso aistruolių išbandymui. Svarbiausia - čia gera ir ramu. Čia gali atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti. Ir tingėti į valias.
Aptvertoje 50 ha sodybos teritorijoje ganosi danieliai, o jos centre naujai pastatyta sodyba su keturviečiu nameliu ir erdviu, poilsiui skirtu namu ir baseinu. Viso sodyboje gali būti apgyvendinti 6 poilsiautojai. Grunto teniso kortai, baseinas, žaidimų aikštelė ir stalo tenisas. Puiki vieta praleisti savaitę gamtoje, visiškai izoliuotoje ir ramioje erdvėje, kur jums niekas netrukdys.

Kontaktai: www.4lazy.eu, hello@4lazy.eu, +370 675 055 66 

img_7734.jpeg img_7712.jpeg 4_lazy_deers.jpg 


GERAS (prie Šventosios upės)
3 gandrų sodyba yra 15 km nuo Anykščių miesto, ant Šventosios upės kranto (50 m nuo upės). Pagrindiniame name yra virtuvė su indais, svetainė ir salė pokyliams iki 20 žmonių. Antrame aukšte du miegamieji (iki 12 vietų) su WC ir dušu (kiekviename kambaryje). Namelyje-pirtelėje maloniai vakarą galima praleisti ir dviese, ir draugų kompanijoje iki 8-10 žmonių. Karšta pirtelė, o šalia esantis kubilas žiemą leis pasimėgauti ekstremaliais pojūčiais, o vasarą- malonia vėsuma. Sodyboje teikiame ir kaimiškas SPA procedūras: kūno pilingą, įtrynimą medumi, įtrynimą aliejumi bei įvairius masažus. Norintiems nesukti galvos, kaip praleisti gerai laiką, siūlome įvairius kompleksus tiek aktyviam poilsiui, tiek savęs palepinimui...
Aktyvesniems tolėliau nuo sodybos nuosavame karjere galime organizuoti dažasvydį, pasiūlyti dviračius arba baidares, pasikaitinti pirtyje. Parekomenduosime ekskursijų maršrutus, o norinčius ir palydėsime.
Pūstinkos k. Debeikių sen., tel. 8 605 20 110, sodybageras@gmail.com, http://www.sodybageras.lt/, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-geras/
sodyba_geras1.jpg sodyba_geras6.jpg


GOJUS (prie tvenkinio)
Visai netoli už Šeimyniškėlių piliakalnio buvo kaimas skambiu GOJAUS pavadinimu, kuris pamažu sunyko sovietmečiu, kuriantis kolūkiams, vykdant tuometinę melioracijos programą. Tačiau išliko viena sodyba, kurią naujam gyvavimui atkūrė ir toliau puoselėja ūkininkas S. Strumskis su savo šeima. Kaimo turizmo sodyba pritaikyta poilsiui. Joje laikinai galima pasislėpti nuo miesto šurmulio, triukšmo, kamščių ir kitų miesto „privalumų“. Sodyboje yra 30 vietų. Moderni malkomis kūrenama suomiška, taip pat garinė (turkiška) pirtys, nedidelis masažinis baseinas, konferencijų-iškilmių vieta yra tai, ką galima atrasti kiekviename mieste, tačiau rečiau kur bus įmanoma sėdint karštoje saunoje stebėti pro langą natūralią gamtą, gražų tvenkinį. Kaimo turizmo sodyboje "Gojus" siūlomos pramogos: skrydžiai oro balionu, išvykos džipais, pasivažinėjimas su lenktyniniu ralio automobiliu, keturračiais.
Gojaus k., Anykščių sen., tel. 8 614 92 723, info@gojauskaimas.lt, http://www.gojauskaimas.lt/
gojus3.jpg gojus5.jpg


Gamtos ir poilsio parkas „GRADIALI ANYKŠČIAI“
Kviečiame Jus į nuostabų Anykščių kraštą!
Rubikių ežero pakrantėje šią vasarą svečius kviečia GAMTOS IR POILSIO PARKAS „GRADIALI ANYKŠČIAI“. Jūsų poilsiui ir laisvalaikio pramogoms skirta erdvi teritorija – žalios vejos, nuostabūs miškai, didingas Rubikių ežeras. Čia puiki vieta ilsėtis!
GRADIALI ANYKŠČIAI –  tai naujai kuriamas gamtos ir poilsio parkas.
Svečius pasitinka „Saulės vila“, kur poilsį siūlome aštuoniuose šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose (antrame aukšte), o restoranas, šio pastato pirmame aukšte, kviečia ne tik pusryčiauti, bet ir pasimėgauti poilsiu ir gardžiais patiekalais pietų ar vakarienės metu. 
Vos už keliolikos metrų Jūsų patogumui skirti keturi dviejų aukštų apartamentai - „Vėjo vila“, kur ramybę ir poilsį suras tiek poros, tiek ir šeimos su vaikais. 
Šalia Rubikių ežero įrengta moderni „Ežero vila“, kur dvejuose aukštuose svečių laukia moderniai ir šiuolaikiškai įrengti kambariai bei šeimos apartamentai.
 „GRADIALI ANYKŠČIAI“ – moderniai įrengtas gamtos ir poilsio parkas, laukia ir svečių, norinčių surengti asmeninę šventę, organizuoti įmonių mokymus, seminarus ir konferencijas – mes pasirūpinsime nepriekaištingu aptarnavimu, gurmaniškais patiekalais, užtikrinsime patogų poilsį puikiuose kambariuose.
Gamtos ir poilsio parkas „GRADIALI ANYKŠČIAI“ - įsikūręs įspūdingame Anykščių krašto kampelyje. Čia nuostabus gamtovaizdis – svečius džiugina paryčiais ir vakarėjant čiulbantys parko paukščiai, stebina atklystantys žvėrys. Abejingų nepalieka įspūdingas, net 16 salų Rubikių ežeras, džiuginantis žūklės mėgėjus. Mėgstančius leisti laiką natūralioje gamtoje laukia grybų ir kitų gamtos gėrybių pilni miškai...
Klykūnų km., Anykščių raj. Tel. +370 614 00090
El.paštas anyksciai@gradiali.com
www.gradiali.com

  ezero_18.jpg


JANINOS KLĖTIS (prie Rubikių ežero)
Erdvi sodyba Aniūnų kaime, prie Rubikių ežero. Poilsiautojams parengti 4 triviečiai kambariai su patogumais ir didele pobūvių sale (100 vietų). Šalia pirtis su 14 arų žuvingu tvenkiniu. Pramogoms: sportinių žaidimų aikštelė, valtys, maudyklos. Galima nakvynė palapinėse.
Aniūnų k., Skiemonių sen., tel. 8 603 07630, (8~381) 77280, rita_gaveniene@yahoo.com, http://www.kletis.aha.lt/
janinos_kletis_vidus3.jpg janinos_kletis_namukas2.jpg


KANKORĖŽIS (prie Šventosios upės ir prie nedidelio tvenkinio)
Kaimo turizmo sodyba “Kankorėžis“, įkurta Anykščių rajone, nuo seno žavinčiame vaizdingomis apylinkėmis bei lankytinomis vietomis. Abromiškio kaime, ant Šventosios upės kranto, tarp grakščių pušų, glaudžiasi pati nuostabiausia vieta gražiai Jūsų šventei ar ramiam poilsiui. Pirmojo pastato pirmame aukšte įrengta 50 žmonių talpinanti banketinė salė su poilsio erdve, moderni virtuvė, antrame aukšte – keturi miegamieji kambariai. Antrojo pastato antrame aukšte Jūsų poilsiui įrengti trys kambariai, pirmame aukšte – bendra virtuvė ir vienas kambarys su atskiru įėjimu bei atskiru vonios kambariu. Trečiojo namo pirmame aukšte įrengta pirtis, baseinas, salytė, mini virtuvė, antrame aukšte - keturi kambariai. Iš viso sodyboje yra 48 miegamosios vietos, esant didesniam nakvynės poreikiui, galime pasiūlyti sulankstomus čiužinius. Sodybos kieme, ant upės kranto, įrengtos dvi lauko pavėsinės, iš kurių viena talpina net iki 30 žmonių, tinklinio aikštelė, supynės, takeliai, suolai, laužavietė, šašlykinė. Kitoje sodybos kiemo pusėje, jaunų pušaičių miške, iškastas tvenkinys, šalia kurio glaudžiasi trečioji lauko pavėsinė. Čia Jūsų patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.
Atstumai nuo kai kurių Lietuvos miestų: atstumas nuo Anykščių ~ 10 km. Atstumas nuo Vilniaus arba Kauno ~ 90 km. Atstumas nuo Panevėžio ~ 70 km. Abromiškio k., Anykščių sen., tel. +370 656 20104, sodybakankorezis@gmail.com, www.sodybakankorezis.lt

 kankorezis_pagrindinis_pastatas.jpg  kankrezis_pavesine.jpg


KARALIŠKIS (prie Karališkio ežero)
Sodyba įvertinta 4 gandrais. Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu. Pirmame aukšte - 60 vietų pobūvių salė su terasa ir gražiu vaizdu į ežerą, antrame aukšte - penki jaukūs miegamieji. Šalia - dviaukštė klėtis, turinti 6 erdvius dviviečius ir keturviečius kambarius su visais patogumais ir mini virtuvėlėmis. Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui skirti keturi rąstiniai namukai su terasomis. Poilsiautojų patogumui sutvarkytas smėlio paplūdimys, įrengti lieptai, pavėsinė su židiniu. Aktyvaus poilsio mėgėjams - tinklinio ir krepšinio aikštelės, o mėgstančių vandens maudynes laukia rąstinė garinė pirtis su priepirčiu, kubilas, valtis, vandens dviračiai. Antaplaštakio k., Kurklių sen., tel. 8 687 91582, info@karaliskis.lt, www.karaliskis.lt balziene@yahoo.com, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-karaliskis/
karaliskis2.jpg karaliskis6.jpg


LAŠINIŲ SODYBA (prie Šventosios upės)
Tai 3 gandrais įvertintas vienkiemis miške Anykščių rajone Lašinių kaime prie Šventosios upės. Privatumas ir ramybė, visi patogumai ir komfortas. Sodybos nuoma (galime apgyvendinti 8 žmones): gyvenamasis rąstinis namas; rąstinė pirtis ir rąstinis baseinas; lauko pavėsinė su židiniu. Dviračių nuoma, motorolerio nuoma, valties nuoma, naminiai gyvūnai (augintiniai) taip pat priimami. Sodyba nuomojama ištisus metus.
Lašinių k. Anykščių sen., tel. 8 612 61 297, tomaspuodziunas@gmail.com, http://www.lasiniusodyba.lt/, http://www.atostogoskaime.lt/lasiniu-sodyba/
lasiniu_sodyba_aplinka.jpg lasiniu_sodyba_svetaine.jpg    


PAGIRĖS SODYBA (prie Gudelių ežero)
„Pagirės viensėdis“ - etnografinė, miško pakraštyje esanti sodyba (2 gandrai), įsikūrusi netoli nedidelio, bet gilaus Gudelių ežero. Sodybos teritorija - atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, todėl čia mielai gali leisti laiką šeimos ir kompanijos, ieškančios tiek ramybės, tiek pramogų. 100 km nuo Vilniaus ar Kauno esančią sodybą supanti gamta - unikali: netoli didelė aukštapelkė, miškas - garsiojo Anykščių šilelio tęsinys, horizonte Šventosios ir Virintos upių slėnių panoramos, gausu laukinių gyvūnų. Aukštaitiškoje sodyboje išlaikyta natūrali bei autentiška aplinka, kartu ji pritaikyta poilsiauti šių dienų žmogui.
Pagirės k. Kurklių sen., tel. 8 620 61 700, mailto:mpagire@gmail.com, http://www.pagire.lt/, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-pagires/
sodyba.jpg kambarys.jpg


PAS DIRŽIUS (prie Rubikių ežero)
Jono ir Daivos Diržių sodyba – Anykščių regioninio parko teritorijoje, ant Rubikių ežero kranto. Sodyboje galite poilsiauti visais metų laikais. Naujame rąstiniame name siūlome ramų poilsį šeimoms. Name įrengta salė įvairiems pobūviams (iki 50 žmonių), esant pageidavimui organizuojama maisto gamyba. Ant ežero kranto naujai įrengta pirtis. Šiltu metų laiku mėgstantiems poilsiauti su palapinėmis siūlome ramų poilsį (ribojame žmonių kiekį) poilsiavietėje. Joje įrengtos pavėsinės, laužavietės. Nuomojamos valtys, vandens dviratis, baidarės (klientų pageidavimu pristatome į plaukimui pageidaujamą vietą).
Rubikių k. Anykščių sen., tel.: 8 655 27 071; 8 699 27 071, sodyba@turizmas.lt
dsc_0417.jpg pas_dirzius5.jpg


PASAGĖLĖ (prie Šventosios upės)
Laimos Vasiliauskienės sodyba Niūronių kaime, Arklio muziejaus teritorijoje. Poilsiautojams parengti 2 jaukūs triviečiai kambariai su patogumais. Veikia kavinė (35 vietos). Pramogos: jodinėjimas, pasivažinėjimas vežimaičiu ar rogėmis vaizdingomis sodžiaus apylinkėmis. Niūronių k., Anykščių sen., tel. 8 682 13405, kavinepasagele@gmail.com
pasagele_kiemas2.jpg interjeras.jpg


PAVARIAI (prie Variaus upelio)

Sodyboje Pavariuose, pušyne šalia laukinio Variaus upelio, laukiami Anykščių krašto svečiai, menininkai, turistai, žvejai. Pasiūlysime aktyvaus poilsio pramogas, sudarysime žygių maršrutus. Atostogaujančias šeimas palydėsime į uogynus, vaistinių augalų pievas, gamtos gėrybių lobynus. Paglobosime poilsiautojų mažylius. Pradedantiesiems ir entuziastams rengiamos žvejybos museline meškere, išlikimo gamtoje pamokos, organizuojamos žvejybinės - turistinės išvykos baidarėmis, partizanų keliais pėsčiomis, dviračiais, žirgais. 
Rengiamos kūrybinės, žūklės, sporto vaikų ir jaunimo vasaros stovyklos.
Žiemą laukiami slidininkai, aktyvaus žiemos sporto mėgėjai. Gaminame sveiką maistą, apgyvendiname 30 svečių.
Pavarių II k., Anykščių sen., tel. Viktorija 8-680-28 484, Augustas 8-620-94 812, Laurynas 8-615-27 041, el. paštas: info@pavariai.lt, http://www.pavariai.lt/

 


PUNTUKO VILA (Anykščių šilelio regioniniame parke)

Kaimo turizmo sodyboje „Puntuko vila“ jūsų laukia ramybė, nuostabi aplinka, šildomas lauko baseinas, tinklinio bei krepšinio aikštelės, pramogos pirtyse bei žygiai keturračiais motociklais. Kaimo turizmo sodyboje „Puntuko vila“ galite ne tik pailsėti su šeima ar draugais, tačiau surengti ir nepakartojamą šventę, kurios atsiminimais dar ilgai džiaugsitės. Sodyboje yra trys pastatai: pagrindiniame gyvenamajame pastate yra trys dviviečiai miegamieji ir 100 kv. svetainė su virtuve. Pirties pastate yra erdvus priešpirtis su židiniu, antrajame aukšte yra komfortabilus 6 vietų miegamasis. Sodyboje yra dvi lauko poilsiavietės, rusiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys, kubilas, didelis lauko baseinas, žaidimų aikštelės (krepšinio bei tinklinio), supynės, stalo tenisas, stalo futbolas, batutas, atskiras žaidimų kambarys. Kaimo turizmo sodyboje apgyvendinti galima iki 14 žmonių. Pagal klientų pageidavimus galime suorganizuoti maisto tiekimą bei maitinimą.
Skapiškių k., Anykščių r., tel. +370 606 50087, +370 656 88594, info@puntukovila.lt, www.puntukovila.lt

 


PUŠŲ TAKAS (prie Šventosios upės)
Jeigu norite gerai pailsėti ar linksmai atšvęsti – 4 gandrais įvertinta sodyba „Pušų takas“ kaip tik Jums! Šventėms galime pasiūlyti ne tik banketinę salę, kurioje tilps iki 100 žmonių, o furšetams iki 200 žmonių. Taip pat galime apnakvindinti apie 50 svečių. Sodyboje apsilankyti galite tiek dviese, tiek su šeima, tiek su darbo grupe. Jūsų patogumui įrengti net 16 kambarių: 10 dviviečių; 2 keturviečiai; 4 be patogumų (nėra WC ir dušo kabinos). Taigi „Pušų takas“ lauks visų, norinčių atšokti vestuves, paminėti jubiliejus, atšvęsti krikštynas bei gimtadienius, sudalyvauti konferencijose ar seminaruose.
Paandrioniškio k., Andrioniškio sen., tel. 8 670 53465, info@pusutakas.lt, http://www.pusutakas.lt/
dsc_0145.jpg dsc_0080.jpg
RADVILIŲ SODYBA (prie Nevėžos ežero)
Aktyvus laisvalaikis, ramus poilsis ir vandens pramogos jūsų laukia Radvilių sodyboje (4 gandrai). Ant kalvoto Nevėžos ežero kranto įsikūrusioje sodyboje puikiai praleis laiką ir pirties malonumų mėgėjas, ir prisiekęs žvejys, ir aktyviai leidžiantis laisvalaikį poilsiautojas. Atokiai vienas nuo kito esančiuose dviejuose rąstiniuose nameliuose apsistoti gali 20 žmonių, kiekviename jų yra virtuvėlė, dušai, WC. Įrengta dešimties vietų pirtis su lauko prieangiu. Draugų būrys, darbo kolektyvas ar giminaičių kompanija prie bendro stalo susėsti gali lauke ir pastogėje - sodyboje yra dvi pavėsinės ir salė talpinanti 20 žmonių. Erdvioje ežero pakrantėje įrengta didžiulė futbolo aikštė, teniso kortai, krepšinio bei tinklinio aikštelės. Vandens pramogoms siūlomos valtys, vandens dviratis ir baidarė. Pobūviams organizuojamas maitinimas, o kuklesniems pasibuvimams - ant laužo verdama žuvienė.
Paežerių 1-as k., Skiemonių sen., tel. 8 614 97683, 8 612 14744, info@radviliu-sodyba.lt www.radviliu-sodyba.lt
p6185250.jpg  p6185303.jpg
RIČARDO VASILIAUSKO SODYBA (prie Šventosios upės)
Erdvi sodyba Paandrioniškio kaime, netoli Šventosios. Poilsiautojams parengti 7 triviečiai kambariai su patogumais - 17 nakvynės vietų. Įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, pirtis, dvi pobūvių salės (60 vietų). Šalia pastatas su poilsio kambariu, židiniu ir pobūvių sale. Organizuojami žygiai plaustais.
Paandrioniškio k., Andrioniškio sen., tel. 8 638 00727, 8 686 11939, ricardasvv@gmail.com
r.vasiliausko_2.jpg r.vasiliausko.jpg
RIEŠUTŲ ŠILAS (prie ežero ir tvenkinio)
3 gandrais įvertintas etnografinis vienkiemis miško parke, iki ežero - vos 100 m. Sodybą sudaro 3 pastatai: atskirame name svečiams įrengta 20 vietų Karčema pobūviams su židiniu, seklyčia su senoviniais baldais, miegamieji kambariai, virtuvė, mansardoje erdvi terasa su vaizdu į mišką; pirtis, šalia kurios yra kūdra. Pirties mėgėjams, bei visiems, besirūpinantiems savo grožiu ir sveikata, siūlome žolelių ekstraktus, užpilus gydomiesiems aromatizuojantiems garams. Sodybos teritorijoje yra įžuvintas tvenkinys. Svečiams pageidaujant, organizuojami turistiniai žygiai miško takeliais pagal paruoštus 1-10 km maršrutus. Pastatai išsidėstę apie 50 m atstumu vienas nuo kito. Erdvus kiemas jungiasi su mišku: įrengta laužavietė su šašlykine, miško baldais, apšvietimu. Galima žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą, kvadratą ir t. t. Sodyboje auginami ir dauginami lietuviškos selekcijos kultūriniai lazdynai „Puntukas“, perteikiama ilgametė sodininkų patirtis: sėjinukai, sodinukai, sėklos, vegetatyvinis dauginimas atlankomis, dauginimas dirbtiniame rūke.
Kunigiškių k. Svėdasų sen., tel. 8 698 80 512, lazdynas@gmail.com, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-riesutusilas/
riesutu_silas1.jpg riesutu_silas3.jpg
RIMO ZABULIONIO TURISTINĖ STOVYKLA
Stovykla įsikūrusi ant Jurgiškio ežero kranto. Sodyboje yra 12 nakvynės vietų. Taip pat čia laukiami poilsiautojai su palapinėmis ir nameliais ant ratų. Sodyboje yra pirtis, valtys, burlentės, dviračiai ir kajakai. Čia rengiami žygiai po Šimonių girią.
Varneliškių k. Viešintų sen., tel. 8 689 88 465, varneliskiopastas@gmail.com, www.blogas.lt/varneliskis
varneliskis_stalas.jpg varneliskis_lieptas.jpg

„SAULĖS BLYNAS"

Atvykę į Burkiškio miestelio pakraštyje įsikūrusią Adomonių sodybą pateksite į jaukų kampelį, apsodintą gėlynais ir vaistažolėmis, čia šeimininkė paruoš žolelių arbatos, pavaišins kulinarinio paveldo aukštaitiškais blynais su įvairių rūšių dažiniais. Sodyboje yra 20 nakvynės vietų ant minkštų ir kvapnių „šienikų". Taip pat siūloma švęsti netradicinius gimtadienius, vardadienius, krikštynas, mergvakarius, bernvakarius ar kitokius pasibuvimus. Organizuojamos edukacinės programos: „Suslėgiau sūrelį", „Saulės blynas", žolelių arbatų degustacijos, ekskursijos po vaizdingas Rubikių ežero apylinkes. Sodyboje įrengtos kraštotyrinės ekspozicijos apie kurias jums mielai papasakos sodybos šeimininkė Irena. Norintys gali įsigyti natūralių žolelių arbatų. 

Slėnio g. 9 Burbiškis, Anykščių r., tel. +370 673 92636, slyva@erdves.lt   

4.jpg 2.jpg                                                                                                                                                                              


SENOJI SODYBA (prie Šventosios upės)
Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi senajame Mickūnų palivarke, šalia Šventosios upės. Tai vienkiemis, apsuptas pušynų, tyro oro ir šimtamečių medžių.
Čia rasite ramybę, privatumą, komfortą.
Mūsų sodyba puikiai tinka vestuvėms, gimtadieniams, susitikimams ir įvairioms šventėms švęsti.
Sodyboje maloniai ir turiningai praleisite laiką su draugais ar šeima.
      Mes siūlome :
Ramybę ir privatumą dviem
Namelį poilsiui vienai ar dviem šeimoms
Apartamentus (iki keturių asmenų)
Pobūvių salę iki 25 asmenų  (iš anksto susitarus galimas maitinimas)
Stovyklavietę poilsiui su palapinėmis, kemperiais
Pirtį ant tvenkinio kranto (nakvynę joje dviem)
Baidares, dviračius, keturračius
Tinklinio, badmintono, futbolo aikšteles
Pavėsinę, laužavietes, šašlykines
       Norintiems aplankyti artimas lankytinas vietas siūlome dviračiais  keliauti iki „beždžionių tilto“ per Šventąją upę, miško apsuptyje esančią Inkūnų bažnyčią, Teresboro paminklą 1863 m. sukilėlių stovyklai atminti.
       Sodybos svečiai pas mus gali paragauti tiek šilto, tiek šalto šviežio pieno, skanaus sūrio su medumi.
       Svečius priimame visus metus.
       Mus rasite važiuodami keliu Anykščiai – Rokiškis (kelio Nr. 120) 16-me km. Mickūnų kaime.
       GPS  koordinatės -  55.634222 25.283318
Adresas: Mickūnų km. Anykščių raj. LT 29360
Kaina asmeniu parai :  30 Lt – 50 Lt ; Sodybos kaina : 1000 Lt – 1400 LT
Miegamų vietų: 25 ; Vietų be nakvynės 120
Kontaktai: tel. 8 614 37157 ; 8 615 74844 ; 8 381 42673
Šeimininkas: Petras Bražiūnas; šeimininkas kalba lietuviškai, rusiškai.

cimg0225.jpg senoji_sodyba8.jpg


SVAJONIŲ DVARAS (prie Keršio ežero)
Kaimo turizmo sodyba – poilsiui ir šeimos šventėms. Erdvi, 3 gandrais įvertinta sodyba ant ežero kranto, atkurtame Pakeršės kaime. Sodyba yra ant kalvos, nuo kurios žuvingas Keršio ežeras atrodo, kaip padėtas ant delno!
Sodyboje yra 40 nakvynės vietų, pokylių salė, patogūs rąstiniai nameliai poilsiui, biliardinė su senoviniais sodybos eksponatais, pirtis, valtys, lieptas, įžuvintas tvenkinys, krepšinio, tinklinio, teniso aikštelė,  šaudymas iš lanko, vaikų žaidimo aikštelė, pavėsinės, laužavietės. Sodyboje, tikroje molinėje, protėvių dvasia alsuojančioje krosnyje kepama natūralaus raugo duona, auginami kelių veislių triušiai.
Pakeršės k., Kurklių sen., tel. 8 699 88544, info@svajoniudvaras.lt, http://www.svajoniudvaras.lt/, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-svajoniudvaras/
_lit3582.jpg _lit3788.jpg
ŠAPOKŲ SODYBA (prie Rubikių ežero)
Beatos ir Romo Šapokų jauki sodyba – vienkiemis Rubikių kaime. Iš terasos - puikus vaizdas į Rubikių ežerą. Jaukus ir ramus poilsis šeimoms. Visi patogumai, pobūvių salė (30 vietų), priima svečius ištisus metus. Kambarių skaičius – 6, vietų – 27. Žvejyba, valčių nuoma, krepšinio aikštelė, vaikų žaidimų aikštelė.
Rubikių k. Anykščių sen., tel. 8 611 53 795, s.beata@erdves.lt
beata_namelis_1.jpg beatos_ezeras_1.jpg


16 SALŲ (prie Rubikių ežero)

Kaimo turizmo sodyba “16 salų” -  subtiliausiam skoniui.
Viena iš naujausių kaimo turizmo sodybų Anykščių krašte “16 salų” , įsikūrusi ant Rubikių ežero kranto, Klykūnų kaime, vos 12 km nuo Anykščių miestelio.  Naujumu, tvarka, labai jaukia aplinka ir subtiliu skoniu šviečianti sodyba sukuria malonią nuotaiką romantiškoms akimirkoms, šeimos ir draugų poilsiui, atostogoms, gražiai šventei. Tai puiki vieta plenerams, seminarams, mokymams, verslo renginiams ar sveikatingumo stovyklai. Čia rasite ir aktyvias lauko pramogas ir gamtos ramybę.
„16 salų“ įrengti šeši miegamieji kambariai, patogios poilsio zonos, moderni virtuvė. Atskiras pirties pastatas su lietuviška ir turkiška pirtimis, karšto vandens kubilas, lauko teniso kortas, vandens pramogos ir vaikų poilsis – viskas “16 salų” svečiams.  Profesionali virėja gali pasiūlyti gurmaniškas vaišes iš sveikų ir ekologiškų produktų.
Klykūnų k. 8, Anykščių sen., tel. +370 699 25596, astagrn@gmail.com, www.16salu.lt

16_salu.jpg 16_salu_2.jpg


ŠIDLAUSKŲ ŠEIMOS SODYBA (prie tvenkinio)
Šiuolaikiškai įrengta etnografinė sodyba - vienkiemis įsikūręs Bikūnų kaime. Sodybos teritorijoje rasite vietos maudynėms, ramiam ir aktyviam poilsiui gamtoje, žvejybai. Visi sodybos pastatai su patogumais, erdvioje salėje galima rengti seminarus, mokymus, pobūvius. Sodyba dvelkia istorija ir gera energetika. Ši sodyba – tai vieta tiek ramiam poilsiui gamtoje, tiek ir aktyviam poilsiui, sveikatingumui, seminarams bei kitiems verslo renginiams.
Bikūnų k., Anykščių sen., tel. 8 640 31979, ltskirmantas@yahoo.com
sidlausku_sodyba.jpg 
ŠVENTOSIOS UPĖS SLĖNIS (prie Šventosios upės)
2 gandrų sodyba įsikūrusi ant Šventosios upės kranto, miško apsuptyje. Nuo čia pėstute pasiekiamas žvėrinčius, kabantis tiltas per Šventąją, senovinis Inkūnų kaimas. Keliaudami nuo sodybos dviračiais ar baidarėmis galima nesunkiai pasiekti Šventosios kilpas, pakeliui aplankyti ąžuolus. Organizuojamos keliones baidarėmis ir plaustais, žygiai pėsčiomis ir dviračiais. Ieškantiems naujų įspūdžių organizuojamos dažasvydžio kovos, šaudymo iš lanko varžytuves ar net spec. užduočių laukas. Stovyklavietėje puikios sąlygos nakvynei palapinėse. Ten rasite lauko baldus, šašlykines, tvarkingą lauko tualetą ir malkų nuostabiai vakarienei pasigaminti.
Mikierių k., Andrioniškio sen., tel. 8 659 05 057, sodyba@slenis.com, http://www.slenis.com/, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-sventosiosupes/
slenis_pakrante.jpg slenis_saudymas_is_lanko.jpg
TARP LIEPŲ (prie Šventosios upės)
4 gandrų sodyba „Tarp liepų“ - tai senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys. Name poilsiautojų laukia 5 jaukūs kambariai su patogumais ir 18 miegamų vietų, židinio - pokylių salė 40-čiai žmonių, didelė terasa aplink salę su lauko riedulių židiniu, virtuve, bilijardo kambariu. Pirties pastate poilsiautojams galime pasiūlyti 4 miegamuosius su patogumais ir 15 miegamų vietų, didelę svetainę, virtuvėlę su indais ir virtuvine įranga, sauną ir lietuvišką garinę pirtį. Pastatas stovi prie užtvenkto Ragaišių upelio suformuoto prūdo kranto su didele sala ir pavėsine joje. Sodyboje yra tinklinio, krepšinio, futbolo ir teniso aikštelės, vaikų žaidimo aikštelė, pasivaikščiojimo takai, mašinų stovėjimo aikštelės. Už 800 m teka Šventosios upė - taip pamėgta baidarininkų. Jiems yra paruošti išlipimai į krantą ir galimybė pasistatyti palapines. Sodyboje teikiamos šios aktyvių pramogų paslaugos: šaudymas į taikinį, pasivažinėjimas keturračiais bei dviračiais. Svečius maitina ir aptarnauja per pokylius mūsų rekomenduojama kavinė. Sodyboje suteikiame visą serviruotę ir indus pokyliams, kuriems svečiai atsiveža savo maistą. Laukiame jūsų visais metų laikais.
Ragaišių k. Debeikių sen., tel. 8 682 38 142, 8 686 89040, sodyba@tarpliepu.lt, http://www.tarpliepu.lt/, http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-tarpliepu/
tarp_liepu7.jpg tarp_liepu5.jpg
UNTUPIAI
(prie Šventosios upės)
Jei pavargote nuo miesto šurmulio, automobilių spūsčių ir labai greito gyvenimo tempo – sodyba UNTUPIAI, tai nuostabi vieta, kaip tik skirta pailsėti Jums. Sodyba UNTUPIAI yra įsikūrusi Anykščių rajone, Kuprių kaime ant Šventosios upės kranto. Aplink sodybą ošia miškai ir dvelkia gaivus oras.
2011 metais sodyboje UNTUPIAI įvyko reikšmingi pokyčiai. Vietoje senovinio klojimo pamatų buvo pastatytas rąstinis kaimo turizmui skirtas gyvenamasis namas su 60 kv/m švenčių sale. Name yra 12 kambarių (36 miegamos vietos). Visame name yra WC ir dušai. Švenčių salėje galima švęsti įvairias šventes, yra vietos šokiams. Šalia salės yra virtuvė, kur šaldytuve galima laikyti atsivežtą maistą ir esant poreikiui jį pasiruošti.
Jei pageidausite aktyvaus poilsio - galėsite žaisti tinklinį, krepšinį ar futbolą. Norėdami pramankštinti rankas - galėsite leistis į žygį baidarėmis švaria Šventosios upe, o grįžę atsipalaiduoti karštoje pirtelėje. Ant šlaito įrengtoje pavėsinėje galėsite grožėtis nuostabia Šventosios upės vaga bei klausytis paukščių čiulbesio, o užklupus lietui - niekur nereikės slėptis. Ieškantiems aktyvaus poilsio ir adrenalino, siūlome pasivažinėti su keturračiais motociklais įdomioje ir nenuspėjamoje trasoje. O pavargę galėsite apsigyventi svečių name arba įsikurti palapinėse. Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, atsipalaidavę bei kupini naujų idėjų ir jėgų.
Miegamų vietų: 50, sodyba priima svečių: 100, švenčių salė: 50. Kuprių k., Debeikių sen., Anykščių raj., tel. 8 616 30 896, 8 659 05 300,info@untupiai.lt, www.untupiai.lt

img_6364.jpg img_6124.jpg


VANDOS ŽUKAITĖS SODYBA (prie Lipšio ežero)
Sodyba įsikūrusi Aušros kaime prie Lipšio ežero. Tai yra dviejų aukštų namas su visais patogumais. Sodyboje yra 6 miegamos vietos. Tai ramaus poilsio kampelis tikriems gamtos mylėtojams. Poilsiavietėje galima žvejoti, grybauti, uogauti, rinkti vaistžoles, pasimaudyti gražiame Lipšio ežere, pasideginti, pasivaišinti ekologinio sodo sodo gėrybėmis.
Aušros k., Debeikių sen., tel. 8 686 97015.
ŽALIOJI STOTELĖ - TURISTINĖ STOVYKLA (prie Šventosios upės)
Sodyba "Žalioji stotelė" įsikūrusi prie Šventosios upės. Sodyba poilsiui, šventėms ir pramogoms, draugų, giminių susitikimams su miegamaisiais, pokylių sale, mini virtuve, visais patogumais. Galėsite pasikaitinti rusiškoje pirtyje, kubile, atsipalaiduoti prie jaukaus židinio. Sodyboje yra du pastatai 20-čiai ir 18-kai žmonių su terasomis, didelėmis lauko pavėsinėmis, kepsninėmis, vaikų žaidimų, tinklinio, krepšinio aikštelėmis, futbolo aikšte. Galima užsisakyti maitinimą.
Vaizdingą Aukštaitijos kraštą puošia ilgiausia Lietuvos upė - Šventoji. Mes kviečiame plaukti baidarėmis  Šventosios upe ir jos intakais- Jara, bei Vyžuona. Turistų patogumui įsikūrėme ypatingai patogioje vietoje, prie pagrindinio kelio Utena-Kupiškis, netoli tilto per upę, ant Šventosios upės kranto, Žaliosios kaime. Kviečiame pailsėti, įsikurti puikiai įrengtoje stovyklavietėje su lauko pavėsinėmis, židiniu, kepsninėmis, vieta palapinėms, pirtimi ir kubilu ant upės kranto, vaikų žaidimų, tinklinio aikštelėmis. Stovyklavietė patogi tuo, kad turistams nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus, Jūs atvyksite pas mus į sodybą, saugiai paliksite automobilius, o mes jus nuvešime aukštyn upe. Vakare atplauksite ir įsikursite stovyklavietėje su palapinėmis. Kitą dieną išplauksite tolyn ir mes Jus parsivešime iš finišo vietos ir po visų pramogų, pasikrovę gerų emocijų iškeliausite į namus. Priimame dideles grupes, įmones, organizacijas iki 100 žmonių.

Šventupio k., Debeikių sen., tel. 8 614 84134, kilciausk@gmail.com, http://www.upesubaidare.lt, www.zaliojistotele.lt

ispudziai7.jpg sodybos-namas-1.jpg pavesinen_su_vaizdu_i_upee.jpg


ŽUVIENĖS PAŠIŪRĖ (prie Rubikių ežero)
Tai nakvynė ir pusryčiai prie Rubikių ežero. Ją nesunkiai galite pasiketi tiek automobilių, tiek Siauruku iš Anykščių. Kavinė – pobūvių salė (40 žmonių), maitinimas, maudyklės, valtys. Kambarių skaičius – 2, vietų – 8.
Rubikių k. Anykščių sen., tel. 8 659 88 610.


ŽVEJO SAPNAS
Prie Rubikių ir Dusyno ežero. 55 nakvynės vietos, dvi pobūvių salės: 60 ir 25 vietų, lauko pavėsinės, pirtis, organizuojamas maitinimas. Erdvioje stovyklavietėje priimami poilsiautojai su palapinėmis. Laisvalaikiui: pirtis, sportinių žaidimų aikštelė, valtys, jachta, baidarės, žvejyba.
Bijeikių k., Skiemonių sen. Tel. +370 698 74916 www.zvejosapnas.lt

zvejo_sapnas_1.jpg img_0427.jpg

Anykščių miesto šventėKalitos kalno kompleksasMobili programėlėPurpurinis vakarasLankytojo centro ekspozicijaSiaurukasA. Baranausko ir A. Vienuolio - Žukausko memorialinis muziejusArklio muziejusAngelų muziejusAnykščių baseinas "Bangenis"Anykščių menų inkubatorius